11 Balas

Saya, ambil C19 booster vaccine dose pada minggu 24 kandungan. Masa dpt tarikh temujanji booster tu, sy whatsApp KK tempat sy cek up. Mereka kata OK untuk ambil booster. Hari saya temujanji booster tu, waktu pagi - rutin cek up di KK. Sy tanya lagi nurse yg cek up saya, dia pun kata OK. Lps cek up, terus makan dulu sebelum ke tempat vaksin. Apapun pastikan diri sihat sejahtera sblm ambil vaksin. Amalkan kehidupan dan pemakanan sihat dan minum air kosong secukupnya sblm dan slps vaksin. Jangan buat kerja berat selepas vaksin dlm tempoh seminggu. All the best.

terima kasih..tula sy tggu 14 weeks ke atas..

Disarankan untuk ambil booster selepas 14minggu. Saya pun dapat appointment booster dulu baru tahu pregnant 5weeks. Dah confirm dengan pakar suruh tunggu 3 bulan.

sy dah ambil.. baru pregnant 5w.. dah ambil booster bru tau pregnant.. minta pndpt jgak ni

f.. sama saya..

Saya ambik booster. Tapi nurse suggest tunggu uri dah develop. Around week 16 saya ambik

Sya dh..mse kandungan 16week..Alhamdulillah ok jek..tak d apa2 pun..🤗 baby pun ok 🥰

Sy booster masa 4weeks. Alhamdulillah semuanya baik2 saja. Skrg dah 2nd trimester.

14 week -smpai 33 week bleh ambil..sis nak ambil tpi dh nk msuk 34 week dh😅

saya dah amik alhamdulillah tak de side effect deman dan sebagainya

Saya ambil booster pfizer minggu 14. Saya semua pfizer sebelum ni juga.

ari tu dpt booster tp astrazaneca..sy tolak..risau

VIP Member

Tak ambil lg wlpn since 6w dipanggil cucuk 🤣

Tak buat istikarah lagi

Soalan popular

Artikel Berkaitan