11 Balas

saya pun waktu 5w keluar lendir koko. Ingatkan period. Rupanya sekali je keluar tu. Pastu ingat darah istihadah. Rupanya utk implantation tu..hehe first baby..tak tahu pulak pasal spotting 😅 check upt baru tau positif. Siap double line clear

sama dgn saya. Dah 2 kali keluar masa kandungan 6weeks dan kandung 3bulan lebih. Sebab 6weeks tu keluar jalan jalan, 3 bulan lebih sebab raya haji baru ni so byk buat keje. Keluar spot brown.

cpt jpe doc sis...sy de pengalaman tu dulu... 1st pregnant dan kandungan xdpt di selamat kn...dulu ingt normal p x..jln bnyk kuo lendir coklat..kdg skit kt ari2...

alaa. takotnye. sy dh 3mgu ade. tak banyak tapi ade laa. dah inform doc, pegi kk semua tu. dia scan baby oke, alhamdulillah. cume dia kate banyakan rehat. tapi kite still bimbang. memg ade sikit2. 😣😣

Saya pun mcm tu bleeding sampai 4 kali. Then jumpa dr, dr bagi ubat kuatkan rahim. Lepas makan ubat tu, langsung tak keluar dah

bleeding sikit2 k sis? ble sye bnyk gerak bru kluar CM tu

alhamdulillah.. dah jmpe dktr siang tadi xde yg serius.. dktr ckp baby nk mmbntuk tu normal jadi cm tu.. terima kasih ibu2 semua 🥰

suami suruh tunggu esok baru pergi hospital

doakan kandungan sye ok ye ibu2 smua..

Lebih baik sis jumpa doktor

VIP Member

Better segera ke hospital

VIP Member

mommy better check doctor

Soalan popular

Artikel Berkaitan