14 Balas

saya dh 39 minggu 1 hari..dh 3 kali cek jln x juga buka cm nye..smpai berdarah sbb lps seluk .. . tanda cb perut mengeras je....harap bersalin la blm 17 /6 nie..x tahan kne cek cm je

sabar sis , macam sy dah 41 weeks 2 days .. masih lg belum bersalin .. doakan sy utk bersalin dlm masa terdekat ye .. dan moga dilancarkan urusan bersalin sis jugak .. 😇

VIP Member

sama la kta due 20/6 tp xde tnda lgi..cuma mengeras mnja2 gitue..xkerap..klu nk serah diri mmg kena sidai la 12 jam sbb xde turun tnda..

saya due 13/6, masih takda tanda lagi. kalau tak bersalin juga, 12/6 ni admit. Doakan saya bersalin harini atau esok 😭🤲🏻🤲🏻

sy pun due 13.6 lum de tnda brslin lg doakan jga dprmdahka brslin n smua ibu2 ye..

Due 15/6 ank first sama masih tkdk tanda tanda nk bersalin 🫠 minggu dpn dapt keputusan utk serah diri

Sama dengan saya. Due 14/6, tapi belum ada tanda. Semoga dipermudahkan urusan kite ya

same lah 14.6..xada tnda2 13.6 dah kne admit...mcm2 dh Cuba baby xmau keluar....

Due 15/6, takda tanda lagi, semoga dipermudah urusan kita semua ❤️

Sama jugak dgn due saya. Tkde tnda. Tp selalu jgk membuang pg pg

sama..membuang pg²..bgn² je peyut memulas kn..dik bby x bg tnda..kalo ad tnda blh la pegi hosp kn

Sy 39minggu 1hari . belum ada tanda2 lagi

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan