10 Balas

sya 38minggu3hari.. Mmg buat kerja rumah cepat letih.. kena siap2 cepat2 smua kerja.. Mandi ,terus cepat2 berehat.. tapi 1mslah susah sangat tdur malam.. kdg tdur skjap jam12 lebih mcm tu terjaga.. dan Sampai lah subuh.. xtau lah knpa.. last2 diserang bell palsy.. Kata kurang rehat salah Satu punca.. tmbah lagi preggy Ni antibody badan turun sangat.. allahuakhbar.. Dugaan Nak dekat due..😫

saya sis 👋🏻.. sya dh 35w5d.. mmg dh rasa sarat sgt. rasa malas.. cuci pinggan lepas makan pun buat rasa letih😂.. kuat tido juga sma.. tmbah lg kerap panas.. kipas aircond psang sma😅. . tmbh dengan kaki kerap krem. sakit d area pelvis..

Kan sis..makin hari makin letih badan🥹

saya pn sama skng dah 38w 1day..makin nak dekat due badan makin letih mcm tak larat rasanya,nak masak pun kena paksakan juga diri untuk masak🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️..

sekarang dah 38w1d, siang kerjanya asyik tidur. tapi bila malam susah betul nak tidur 😭😂 aircond pasang, kipas pasang, pun berpeluh lagi. manjakali badan ni 🥹

Yes sama badan rasa letih sakit dekat pelis, rasa macam baby akan keluar awal kot😁😁??? Dekat private part pun sakit mcm sakit, bengkak n kebas2 mmng mcm tu ke??

Sama mcm sy tuari pun sebelum bersalin. Dh 30w ke atas badan start letih mengah sakit pinggang kaki😅

39w2d sis

Sama mcm saya. Start 3rd trimester jadi mengantuk sgt2 walaupun dh tido awal still mngantuk pagi tu.

Susah tido malam, siang hari dalam kul2-3 pm gitu waktu paling nyenyak.

penat betol , tapi kuat tido tak la, susah tido

sama sis🤣

Heheh ade geng rupanya..mlm mesti susah nk tido🥹

Soalan popular

Artikel Berkaitan