24 Balas

Saya esok nak masuk 32 weeks, baby masa 31 weeks 1.89 kg. Kalau tengok dekat kertas scan yang hitam tu masih dlm range normal.. kalau besar usually doc akan bgtau. Jangan risau ya insyaAllah semua ok

saya last scan 30w berat baby dalam 1.5kg , sekarang usia baby 34w taktau berapa nanti nak masuk 36w saya akan jumpa pakar o&g nak tengok berapa berat badan baby ☺️ ..

boleh refer sini. masa doctor scan awak xtnya ke. saya masa scan 25weeks doctor ckp berat baby 800g lebih. sy tnya normal tak. doctor inform dlm range normal.

TapFluencer

Saya 32 weeks berat baby dah 2.4 saya risau besar jee sekarang dah nk masuk 36 minggu tak tahu laa berapa baby berapa tunggu scan minggu depan sbb dh masuk 9 bulan

normal lh tu sis smlm sy scan 32 weeks lbih 1.963kg dh.. esk msuk 33 weeks yg pntg doc kta normal..bby ok...kdgan ok..alhmdullilah..

ok la tu awk . sy hritu scan utk 30weeks kt klnik swsta , berat bby 1.3kg .. huhu .. ini pon doc ckp normal. semua normal.

ok la tu awk . sy hritu scan utk 30weeks kt klnik swsta , berat bby 1.3kg .. huhu .. ini pon doc ckp normal. semua normal.

Semalam saya scan 32weeks baby 1.6kg. Dr kata berat tu normal dengan usia baby.

VIP Member

sy 32 weeks arito 1.8kg .. skrg 35 weeks xthu brp 😂

Sy scan 32 weeks 3 days berat baby 2.085kg, huhu

Soalan popular

Artikel Berkaitan