βœ•

6 Balas

Sakit contraction non stop, sakit memulas mcm segugut, pinggang kt pinggul sume sakit.. Terus g hosp.. Msuk lb cek jln da 10cm..pecah je air ketuban, 2kli teran, alhmdulillah keluar bby.. Start contraction kul3pgi, kul5 g hosp.. Kul6. 10 bersalin... Ni ank sulong.. Skrng ank no2 tgh mnghitung hari.. Harap2 dpermudahkn.. 😊

Cepatnya sis … boleh bagitahu apa yg sis amalkan sepanjang kehamilan

kalau sy,rasa nak berak walaupun tak berak juga,contraction non stop mula dari perut ke pinggang berulang-ulang,perut mengeras dan seluruh badan menggigil. sy cepatΒ² tukar baju dan pergi hosp. tiada turun tanda,tp bukaan dah ada dan sy bersalin hari yg sama

Thank you sis πŸ™πŸ™πŸ˜…

Saya sekarang bawah sakit πŸ₯² rasa mcm benda nk keluar tapi tk ada keluar tanda mcm leaking or bleeding. Rasanya perlu ke hospital? Tapi tk tahu lah sebab first time, kadang tekan perut keras saja.

Sama la saya

Nurse inform sy di clinic 1. Leaking air ketuban 2. Lendir berdarah 3. Sakit contraction yg kerap Selain tu belum ada personal experience πŸ˜… still waiting

Masa checkup kat kk nurse tak bagitau/ bagi pamphlet ke sis? Masa chrck up pun takkan dr tak pesan pape dekat sis?

oh saya pun sje tnye dlm group ni . sbb stiap anak lain2.

Dekat app ni pun ada kalau tak silap. Tanda2 labor

tq awakkk

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan