22 Balas

Due 30/1 . 35minggu sekarang ni . Kerap sakit bahagian pinggang hingga ke betis . Target bersalin 19/1/2024 . Sebab 30/1 tarikh serah diri . Taknak kena induce lagi . Sakit nye taktahu nak cakap . Semoga segala urusan kita ibu2 semua sewaktu mengandung bersalin berpantang , Allah permudahkan lancarkan . Aamiin Ya Rabb ♥️

Sy 10/1…tnda ii contraction palsu bnyk kali dah..sehari kdang dua tiga kali rasa..perut mengeras dan sakit lain macam kalau dia mengeras..itu pun nurse bgitau tanda ii awl bersalin kalau kerap pergi hospital terus..sekarang dah 38minggu 1hari..harap baby keluar tahun baru laa..4 hari je lagi🤭

Saya 35 minggu Hari ni dah menapak kat KK sebab leaking KK nak refer pergi hospital and cucuk ubat matangkan paru-paru baby 😂 Saya tak ready 😭😭😭😭 barang je ready... badan saya tak ready lagi 😭😭😭

Sya due 28/1 tapi dh turun tanda darah campur lendir sya tkpi spital lagi sya pujuk baby umtok keluar 37m allhamdulilah baby masih aktif sty tunggu di rumah

saya dah 39 minggu tapi sehari dalam 2 kali je sakit macam senggugut . ingat baby dah nak keluar . rupanya dia masih selesa dalam perut takmau keluar hihi

Sy 26.1🤭selang sehari.. Tak sabar nk jumpa baby tapi tak nak dia keluar awal sangat🤭1st baby lepas 2 kali keguguran..

Sye 39w 2d masih tak bersalin lagi..asyik kena fake hope ye..perut memulas2 ingat nak bersalin rupanya cirit 😂

Wahh samalah..sy pon due 25 januari jgk..serba xselesa dh nie..belum bsalin lg,xsabar nk jumpa baby januari nanti..

Sy 25/1 blom ade tanda2 lg cuma mgeras2 jela smlm rase mcm sgugut ingt dah smpai mse dah rupe2nye kena tipu😂

sy 27/1, rse tk sabar gk klu boleh nk dia lahir 37/38.. harap tk byk la koyakkan. tkde pengalaman lg 😅

Soalan popular

Artikel Berkaitan