6 Balas

puan dtg kk bgtau nurse y jaga puan...jgn lewat2 dtg kk@hospital. spoting2 ni jgn ambik ringan kdg tnda ancaman keguguran kdg tnda kndugn luar rahim,semoga kandugn puan baik2..bnykn rehat.

Baik. Terima kasih. Saya sudah ke klinik semalam. Doc check, Cuma nampak kantung dan berada dalam rahim. Doc cakap rahim saya lemah dan beri mc 3 hari.

Awak pergi klinik awak jgn tangguhh. At least dpt ubat kuat rahim. Baru lagi ni mmg mcm2 kemungkinan tapi kita cuba usaha mana yg boleh. Jgn ignore any sign ya. Semoga takde pape awk

Baik. Terima kasih. Saya sudah ke klinik semalam. Doc check, Cuma nampak kantung dan berada dalam rahim. Doc cakap rahim saya lemah dan beri mc 3 hari.

banyakkan bedrest sis. sy baru 4w5d doktor bagi ubat kuat rahim dan banyakkan bedrest. doktor cakap kalau kelua darah makin heavy dan ketul teros ke hospital.

Baik. Saya dapat mc 3 hari dari doc dan ubat kuatkan rahim. Tapi saya bekerja. Risau jugak lepas ni macam ni sebab kena bekerja.

Sepatut ny apa2 yg darah keluar . Kena refer klinik/hospital . Doakn yg baik2 . Lagi2 kalau firstbaby .

xda cara lain pergi ke klinik atau hospital jawab nya sis😓

lupa tulis. aah ada bagi ubat tu.

Pergi klinik dengan segera

Soalan popular