6 Balas

sepatutnya masih bergerak mcm biase wpun slow n still akan cukup by pukul 9 mlm. satu ubat vitamin pun x boleh mkn ke? dh bgtahu klinik? klau x okay kena tukar ubat sbb dh final trimester lg byk pkai darah takut x cukup je nnt klau vitamin x ambik. sy pun tgh 30w anak masih aktif mcm biase. mohon pergi scan dkt swasta cpt2 ye or pergi je hosp terus. risau x boleh sekadar rasa2 je

saya dah dapat vitamin baru..boleh mkn.. baby pom dah gerak aktif normal balik..

vitamin tu kalau awak tak boleh makan pagi. makan waktu malam sis. sekurang²nye makan demi janin kita. pastikan gerakan cukup 10 gerakan dari 9am ke 9pm.

saya dah dapat vitamin baru..boleh mkn.. baby pom dah gerak aktif normal balik..

klau kurang dr 10 kick awk kena p hospital ye, sepatutnya 30week ni bby dah aktif sgt xpe awk pantau je pergerakkan bby

boleh jadi kurang gerak, tapi tak boleh kurang dari 10. kalau kurang kena pergi hospital terus.

baby dah gerak aktif mcm normal.. sbp dpt ubat baru

mkn bila nktdo.. bila dh mkn jgn plk bt benda lain kena trus bring tdoq

bb perut makin padat..tu kita rasa macam gerakan xberapa kuat...

betul... perut dah besar sgt.. jadi baby gerak kite payah nak rasa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan