17 Balas

Sy week 24 ni, dh naik hampir 10kg jugak dari 90 now hampir 100kg. Pgi kk dr ckp berat problem, tp x ajar cmne nk diet. Fenat sy exercise gile gile pun berat taknak turun ye. Last appt hari tu dr dah x kasi exercise lps sy ckp sy aerobic smpi ari ari sakit gile. Dia kata exercise tu x sesuai dgn ibu mengandung. Elakkn. Now sy exercise swim aje lah sejam smggu sekali / 2x kalau husband sudi nak teman. Bp normal, cuma minum air gula baru sekali tu pun ok saje.

Entah la sis dr takda ckp. Tp sepatutnya sama je kita. Sy obes jugak 90kg. Cuma sy ni takda alahan lgsg (kecuali asma) so makan selera manjang. Masa raya hr tu naik 4kg.

Sama laaaa sis. Last month check up dari 73 naik 80 lebih haaa. Ahad ni 6/8 ada appoiment xsabar nak tau berat. Alhamdullilah x sangkut gdm and lain2. Semoga kita and baby sihat2 sis ❤️☺️

Saya 26w5d total naik 16kg😂😂 enjoy the moment jelah, redho kena check bp selalu. Tapi Alhamdulillah semua normal🥰

Saya now 25 weeks berat baru naik 4kg dari 54 naik 58 🥹🥹🥹 tapi okaylah Alhamdulilah baby okayy dan sihatt 🥰🥰🥰

sy dah 26w ni berat naik 2kg je. sblum² ni beratnya menurun je 😂 kena bebel dgn nurse turun naik beratnya alahai hahaha.

Sy trim1, dri 63 pegi 58. Masuk trim2, skg 25w dh 62 😂. tkt ttiba naik teruk jaa sbb mulut nk mngunyah ja .. mkn mkn mkn

nurse saya dah warning jangan naik berat dah , kalau naik pun 500g seminggu je dia bagi hahahahaha

Saya 25weeks tapi berat still tak naik2, makan macam2 nak bagi naik. statik xgerak2..risau jugak

So far pregnant 6month baru naik 3kg Alhamdulillah check smua ok , baby sihat . Hehe

Saya 25weeos berat dah naik 10 kg, mana takbya lapar dua jam sekali. Last makan 11 pm 🥹

Kita sama 🥹 lepastu nurse or doc ada marah tak? Awak kena check bp dgn urine selalu ke?

Soalan popular

Artikel Berkaitan