2 Balas

Salam mommies, Saya pernah mencuba pil Yasmin dan saya tidak mengalami gangguan hormon. Namun, setiap individu berbeda, jadi pengalaman saya mungkin tidak sama dengan yang lain. Jika Anda mengalami keluhan seperti keluarnya darah saat ini, sebaiknya berkonsultasi dengan dokter Anda untuk mendapatkan penjelasan yang lebih tepat. Penting untuk dicatat bahwa setelah melahirkan, siklus menstruasi dapat berubah dan menjadi tidak teratur. Hal ini bisa menjelaskan mengapa aliran menstruasi Anda tampak berbeda sekarang. Jika Anda memiliki kekhawatiran atau pertanyaan lebih lanjut, dokter Anda akan dapat memberikan saran yang lebih spesifik sesuai dengan kondisi Anda. Semoga ini membantu! https://invl.io/cll7hzz

Sy mkn pil juga tp noriday.. sy pn alami mcm tu.. nurse bgtau sy klu mkn pil perancang normal jd mcm tu kdg ada kluar spotting.. ipar sy pula tiba2 heavy bleeding lpas 4 hari hbs period tp dh g klinik normal je..sis blh tnya nurse/Dr klu merisaukn

sy dah tny nurse kebetulan harini appt baby, nurse ckp ada possiblity juga pil perancang akn kacau hormon tp slps 2-3 bln centu akn back to normal semula. plus sy dtg period semula dlm gap yg singkat mungkin sb sy tlambat sikit ambil pil tu, spttnya nurse ckp kebiasaan kena start ambl hari ke5 period centu tp sy start masa period dah hjg² dkt nak bersih. nurse kata skrg stop dlu & start semula pd hari ke5 period.

Soalan popular

Artikel Berkaitan