4 Balas

Sy kalau baring terlentang ke mengiring ke duduk je ke kalau baby still nk main tendang² dia akan tendang jgk 😂. Sy rs takde mslh pun kalau nk baring terlentang cuma jgn dlm masa yg sgt lama mcm hampir seharian ke, kn. InsyaAllah baby ok. Doa bnyk² semoga Allah jaga & lindung dia. Btw sy pun first time mom 😁

haa sebab ada yg bgtau saya bahaya kalau trlentang🤣baby tak dpt oxygen . ada yg bgtau baby bole mati la apela🫠 saya pun takut la sbb sebelum ni prnah gugur hehe . tp so far kalau saya trtdo trlentang, bangun tu msti saya cuit2 perut nk tengok dia gerak ke tak

Saya bnyk tidur telentang😅 sebab kalau mengiring kdg tak selesa kadang lenguh, alhamdulillah baby aktif ja menendang, bilq scan pun nmpk aktif sgt ,kalau baby tak menendang tu buat saya risau , 1st mom jgk

hm tulaa . kadang trtdo terlentang jugak tapi baby scan okey ja . taktau la mitos ke tak yg takbole tido trlentang tu haha kadang rimass tido mengiring

1st pregnancy ke ? normal je tu. sy 2nd pregnancy xkisah baring mcm mana pun tetap rasa tendang.

haa first pregnancy😅 oo means takda bahaya apa la

Normal

Soalan popular