6 Balas

Saya 🙋🏻‍♀️ Saya checkup & buka buku kat private. Saya jumpa gynea yang sama dengan masa anak pertama. Doctor tak marah or tanya apa2 pun. Kali pertama check kandungan kedua ni, the only things she said “bersedia tak? Lagipun jarak dah okay ni.” Anak sulung 1y5m masa pregnant kedua

sama laaa kiteeee... sy ank 1.6 bulan skrg 5week.. omg cezer jgk x?? omg kk lagi

Saya🥰🥰 Dpt thu pregnant waktu umur anak 1y3m.. Nasib dr smua ok.. sekarang tmpt czer kadang rasa skit kdg dy gtal²... saya bka bku pink bwh 12 w.. In Sha Allah 28/11 ni due date nya..

saya tgh alami sekarang .. anak 1y6m lepastu full bf tak period sampai 9 bulan baruni demam teruk sampai selera mkn takde.. pegi scan rupenya dah mengandung 1bln setengah.. yg sulung tu czer ..

Sama la kita. Saya belum bukak buku lg. Nk tnggu 3m baru boleh bukak buku. Tu yg takut nak pergi kk😭 harap2 nurse bg positif la dekat saya. So far utk 2nd pregnant saya ok. Takut nurse yg marah jarak dekat

kene marah tu mmng akan kne marah.. kene tahan telinga je la.. sbb risiko kan awk pun czer dekat sngt dgn kandungan skrg .. doa yg baik2 je la.. hehe smoga dipermudahkn

TapFluencer

pnglmn sy, tak kena marah. cuma jumpa pakar tu kena tadah telinga sikit la. banyak sgt soalan 😂

Soalan apa ya dia tanya? Risau pulak. 😅😅

ramai rupanya yg cmni 😅

Soalan popular