โœ•

12 Balas

hi sis! kena kuat, jangan layan orang negative ๐Ÿฅน ramai je mommies yg pregnant - baby bump kecik! janji baby sihat โค๏ธ tunggu around 6bulan ke atas nanti mesti dah nampak comel hihi ๐Ÿ˜ macam saya ni 18 weeks pun sama je baby bump comel cuma kt luar tak berapa nampak sebb badan pun kecik, tinggi 145cm gitu ๐Ÿ˜† saya dah tak pakai seluar jeans sebb sakit kt perut sendat. so skrg banyak pakai dress, blouse, palazzo sebb rasa perut padat dah + saya nak bagi senang baby growth ๐Ÿ˜†๐Ÿ˜˜ lain orang, lain baby bump kan ๐Ÿฅน apa apa pun, enjoy the pregnancy, taknak bandingkan diri dengn orang lain tau! ๐Ÿ˜˜๐Ÿฅน

Aah stgh org mmg mcm tu.. mcm xde bnde lain die nk ckp.. nk jgk komen pasal size perut org.. kalau dpn2 sy joke je ckp โ€œ xbaik komen perut org pregnantโ€ smbil senyum.. mcm sy before pregnant berat 46.. mase pregnant mmg lah berat naik.. ade je ckp owh nmpk berisi..mmg sakit ht sb dh org tgh mengandung ape expectation die.. semua bnde nk komen menyibuk je.. last skali sy bt hal sndri xbsosial sgt.. ๐Ÿ˜‚

normal je.. sye 2nd pregnancy same je perut x besar.. masa anak first da sarat pun mcm bru 6bln .. yg skrg 5bln mcm bloating sikit je dan sye mmg x pakai bju2 ketat.. x perlu pun nk tayang bump sbb aurat kn.. ternampak lain la.. ni nk tgk2 nk condem da kenapa

sy 17 week 5 hari pun perut sy xnmpk ...org tgur sy buat xthu...mak sy tgur pun sy mls nk ckp ape2...kita ni mengandung,ank sume x sama...ade yg perut kecik,ade yg perut besar...xyh layan la sis org mcm tu...sibuk nk jg tepi kain org...buat xthu je...

Sabar jelah awak haha. Ckp jelah baby bump aurat hokeyyy. Saya pulak 17w dah mcm nangka. Org tegur dah nampak dah nampak lahhh insecure tau like besau nau ke. Baju2 time kurus rasa nk buang je & tgh menggelupor cari baju besar ๐Ÿฅน

xyah layan sis buat sakit hati kita je tu, normal je perut kecik lagi2 ank first, janji baby sihat alhamdulillah, sy pun 18week langsung x nampak perut lagi seluar jeans sy masih muat ๐Ÿ˜‚๐Ÿคญ

normal tu sbb 17w baru lg. dan ramai je yg perut kecil sampai mlahirkn. bgantung kpd orang. tiada apa yg perlu dirisaukan, asalkan dr cakap baby sihat dh memadai... =) jgn stress2 ibu

saya pula takde pulak perasaan mcmtu walaupun org tegur perut kite kecik. Mungkin awk just boleh switch je mindset kut anggap la awk ni comel perut pun tecik je hehek gitew..

jgn risau sis, sy pun 17w tp perut xde๐Ÿ˜‚ asal baby sihat dah, peduli kata2 org

Kalau saya orang cakap perut besar sebab oendek, pun menyampah ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

Soalan popular

Artikel Berkaitan