10 Balas

tktahu nk ckp. sy kalau scan berat baby, doktor akan tnye bmi ibu time sebelum prgnnt. dan size badan ayah nye. kalau mmg jenis badan besar2 anak besar tu okaylah . ikut doktor la sebenarnya. tpi sy baby 30 weeks 1.3 je. seiring dgn apps ni .

Kenapa la doktor sy tk tnya mcm ni. Sy underweight sblm hamil, petite tinggi 154cm je. Skrg ni dh 32w berat baby 1.4kg doktor kata baby kecik sikit mcm usia 29w. Dia tkda tnya semua ni. Sy jadi risau dgn kandungan sy. Tp kandungan sy berat ada peningkatan. Cuma tk normal seperti usia kandungan.

Baby saya 30w berat 1.9kg 😅 baru je scan last week. Dr cakap masih normal tapi kena pantau lepas ni. And dr cakap sebab genetic juga. Saya dan suami memang tinggi. So masih normal. Cuma risau la jugak kan hmm.

sy 29w 1.5g je...doc ok je..normal..

saya 29w.. swasta kta berat 1kg xckup.. siap suruh minum susu.. p hospital gov..dokte kta berat ok plak 1.4 kg.. huhu. xtaw yg mana 1 betoi..

If saya percaya swasta. Sebab mesin kerajaan selalunya yang lama and tak seelok swasta

Saya 30w .. berat baby 1.8kg .. kena rujuk pakar 😅😅 ada gdm diet control … berat mcm 32w … risau plak … harap2 normal la

Sy plk 32w. Tapi baby berat 1.4kg. Sy underweight sblm hamil, petite. Sy harap anak sy klu kecil di dalam, bila kluar sihat sempurna juga. Dan dipermudhkn nk bersalin nnt.

Saya week32 berat baby 2kg. Doktor x cakap apa. Sy gdm and doktor plan for ceaser sebab pp type 3

Sy 32w baru 1.8kg

34w 2.4kg... Skrg da 36w minggu x tahu la da brpe kg. Sy gdm on dc..

sya nak tanya klau 31w 1d berat 2.2kg normal ke?

tak pon. saya 30w 1.8kg normal je

Mmg berat dia 😁 tu normal

Ikut kata doktor

Soalan popular

Artikel Berkaitan