βœ•

5 Balas

Sy dr anak first 8 bulan br beli πŸ˜… Time tue orang tua ckp jgn beli awal2 dulu Mcm2 fikiran hehe, 2nd baby sy beli 3pasang bj jew 🀣 sbb scan xnmpk jantina (bby kepit kaki) so sy pun xbeli lah papeh kecuali basic mcm pampers tue wajib n brg mandian dia.. sbb anak first sy pompuan, no 2 dpt boy.. arinie bersalin esok suami beli bj πŸ˜‚ Ni no 3 br 4 bulan nenek dia dh nk beli kn bj πŸ˜… Ikut kita jew sis.. nk beli, beli jew.. hehe

Hehe biasa tue sis.. Beli jew sis hehe

saya 4months pun dh start sikit2. tp saya buat list so tk terlebih/terkurang sgt. saya nk beli bila dh 7 8 bulan sekali gus takut nnti dh tk larat nk survey barang. beli awal sikit2 boleh save budget. tk over shopping. ni saya punya pendapat je huhu

Haa kan buat list atleast takde yg terlepas or terbeli banyak lak nanti 😊

ikut suka awk nak beli bila sis. ade org beli sikit2 sbb xnak terasa sgt. mcm sye beli sekali gus masa 30w. malas nak beli sikit2 or beli awal. nanti kang bilik baby penuh semcm.

ikut suka awk nak beli bila sis. ade org beli sikit2 sbb xnak terasa sgt. mcm sye beli sekali gus masa 30w. malas nak beli sikit2 or beli awal. nanti kang bilik baby penuh semcm.

20weeks dah boleh start beli

Soalan popular

Artikel Berkaitan