21 Balas

due 11/7..kita dh pack bju baby siap2..tgl bju sndri je blm..patern bsalin awl gini lh..hrtu admit sbb bleeding pon dh seram2 jgk..doc dh ccuk dexa bg matang paru2 siap..incase mengulang sjrh bsalin awl..skrg dh 32w..si abg2 lhir 35w..risau gak si adiknya ni terkeluar awl cm abg2nya

wah due sama sis, tp sya selalu perut rasa mengeras...sakit pinggang...normal kan...

32 week now dah siap pack , dua 3 hari ni kerap sgt mengeras sampai nk tdo xboleh, jln pun sakit bila mengeras. blkg xyah ckp la rasa nk mengis sakit 😭😭 tnda2 nk beranak awl kah😭😭

Sama risau pulak asyik mengeras

barang bayi baru aje siap kemas sebab nurse dekat kk minggu lepas dah nasihat suruh kemas sebab lepas week 32 ni memang ke siapkan. Cuma barang mummy aje tak kemas lagi. due 9/7

due sis same dgn saya. x pack pn lg. hihi

Barang almost complete beli. Tapi belum basuh baju & pack lagi 🤣 first mom too. Due 22/7 . Semoga dipermudahkan urusan mommy semua.

Due kita sama .🤗

sye due 29/7 apa ii pun xpack lgy bju ii bby xbeli pun guna abng dia punya sbb ank dua ii boy si abng bru msuk 7bln lbih mknya dh lekat lgy..

sye mngndung jarak dkt..

sya masuk 28 minggu dah pack bag hospital.. sya first mom tak tahu baby nk keluar awal atau lambat. ready siap2 incase klau baby nk keluar awal dri due..

kenapa awal ya sis

due bln 7 jgk.. brg bby almost dah siap beli. cuma skrng tgh survey set berpantang online je. yg mana ok ye. bole tlg suggest tak?

Saya 32w skrg brg brg baby je saya dah siap pack haha mcm awal sgt kan tapi tulaa kita get ready je dulu.

barang baby je dah barang ibu belom sebab sifat rajin belom datang 😝

klu mood rajin datang rasa tak sabar nak bersalin hahah

saya due 20/07 baju baby dah siap baju saya barang barang lain belum

Soalan popular

Artikel Berkaitan