8 Balas

Kalau nurse saya sblm ni marah kalau dgr cmpur fm+bf .. saya stop terus fm masuk 2 bulan bf je smpai 7 bulan .. ibu jngn stress bile stress susu drop .. so layan jee .. ni un anak saya 6 bulan da tumbuh gigi lagi laa bergesel gigi ngn puting .. layan kn jeee enjoyyyyy heee

Tkpe rezeki org lain2 jnji anak mmbesar ngn sihat amin …

Saya pun nurse/doc selalu tanya susu badan ke fm.. saya bgtau je fm+badan. Then dorg tanya lagi mana banyak, saya jujur je bgtau fm lg banyak. So far, xde dorang push suh susu badan lg.. takpa sis asalkan baby mau minum susu secukupnya & membesar dengan baik

Ye semalam baru dah check up baby untuk 2bulan..misi ok tidak marah.. Dia cakap berat bayi ada naik.. Jadi misi tak banyak cakap..

sis cakap jeh mix bf+fm 😆 macam saya cakap macam tuh jehh . diaorang tak marah pun, cuma diaorang cakap kalau boleh kena susu badan lebih . takp sis aslkan berat anak naik . still ok

Hehe.. Sama la sis

ramai je awak. yg cmpur pun ade. kwn sy menyusu bdn anak dia 3 4 bulan je. lps tu full formula sbb bukan sng nk commit jadual pam. okay je

Anak kita sis...yg letih berjaga untuk bby pun kita😅.. Jawab je yg baik2 xperlu pun nk takut sbb kita yg berusaha untuk jga mkn N tmbesaran bby..

Rilex je sis jnji jawapan betul N selamat untuk kita😅

TapFluencer

bgtau je.. xde masalah pun.. biasa la awl2 misi kata mcm2 tp biarlah, asalkan tumbesaran anak ok.

cakap je campur. diorg x marah lah. paling diorg just ckp kerap kan bg susu badan je.

sama sis . susu badan saya pun sikit, anak mmg fully fm . alhamdulilah, berat ok

Soalan popular