23 Balas

Saya due 25/7 perut asyik mengeras, celah kangkang pun sakit, tanda2 lain xda🥲 semoga bersalinlah dalam masa terdekat

sye due kamis ni 13/7 tp baby masih seronok dlm perut xnk kluar 😂. mcm2 dh buat senaman/ jln2 tp masih takdek tanda2 lg 😂😂.

Sy due esok, xda rasa apa2 jgk

Due 21/7 . Start 10am pagi tadi melayan contraction sampai skrg. Tgh tunggu contraction kerap 5minit baru ke hospital 😬

xpasti laa awk. sbb sya pun first bby

due kita sama la 28/7.. still takde tanda2 & rasa nak bersalin.. doakan urusan persalinan saya dipermudahkan ye🤍

Due sama 28/7 saya pun belum ada tanda nak bersalin tapi tiap hari tahan sakit pelvic bone dan false contraction.

saya due 30/7 .. mengeras juga 😆😆😆 belum ada tanda .. nervous and excited nak jumpa baby #firstmom

30/7 dh slamat bersalin smlm .. emergency czer sbb bukaan lambat sbb ank first & stuck dkt 7cm je 😂

VIP Member

Sy pulak due 27/7. Baby mengeras jk, kkdg tu ada rasa sakit di bawah perut rasa mcm mencucuk2 jk.

sy pn due 29/7..blm ada tanda jg..doa doa smga lahirkan anak 38-39w,tp xnk induce hehe

sama la kita due bby x nk keluar g tp perut kerap mengeras tp bby seronok ddk dlm perut g tp dr bg tw kalau x bersalin g 28 kna serah dri sbb ada gdm

Saya due esok. Dh puas round taman and naik turun tangga. Still no tanda

Soalan popular

Artikel Berkaitan