6 Balas

Sy masa 1st pregnant pun tak ada apa2 alahan. boleh pergi kerja dgn riang ria.. hihi.. kebetulan masa tu bulan Ramadan, dapat puasa penuh.. enjoy ye.. semoga dipermudahkan perjalanan kita semua..

sy pun dr ank ptma smpi ke3 xda alahan..cuma msuk 6bulan bruu xboleh hidu bau minyak goreng...hihii...skrg sy msuk 6minggu syukur xda jg alahan ..bsyukur xda alahan..

saya baru nk masok 6week pon belom ade alahan..kadang² je laa rase mcm loya tp x muntaj pon.. insyaallah normal..

terima kasih bagi feedback..Semua sgt membantu..Doakan saya tau..Sy da tak risau..Takut juga bila kwn ckp mungkin keguguran..nak nangis rasa nya..

sy pun 7 week xde alahan cuma krp lpr je.. tu je..alahan lain xdk..sy first mom ni..

normal je, saya pregnant anak pertama kedua xda alahan now yg ke 3 pun xda alahan

terima kasih bagi feedback..Semua sgt membantu..Doakan saya tau..

normal , saya takde alahan tau tau beranak je haha

Suruh kawan awak banyakkan membaca lagi. Pregnancy symptoms ada banyak. Morning sickness is not the only pregnancy symptoms. Rasa geram pulak. Tak tahu jangan kongsi. Haihh kawan awak tu pun. Untuk awak, dah boleh banyakkan bacaan ilmiah dalam pregnancy, breastfeeding and parenting. Boleh follow Certified OBGYN di social media. Antaranya Dr Imelda Balchin dan Dr Izzat. Enjoy your pregnancy journey.

Soalan popular

Artikel Berkaitan