6 Balas

sy 8w dh jalan penang-kL-penang... kena spare bantal jela lapik kaki bg x trgantung... cuma mmg mkin jadi truk alahan sy....mkn je muntah 🤣 kena spare banyakkkkkk plastic & banyak kli berenti ... kalau sebelum jln tu better sis mintak doc check dlu... kalau ok dia akan bgi ubat anti motion sickness so akan kurang muntah...sy dpt bila dh balik dri jnjalan 🤣

same 😊

TapFluencer

Hai mommy. Awal pregnant takda. Kalau pengalaman saya pernah masa trimester kedua. Yang pasti pinggang lenguh dah letak bantal kt belakang badan. Suami pun ada berhenti berehat di rnr. Masa tu perjalanan 4-5jam. Tapi Alhamdulillah okay je kena banyak berehat juga la lepas tu.

Sama² 💕

Sy naik bas dari perak ke johor 9 jam sebab banuak singgah pickup org. Alhamdulillah setakat ni dah 4 kali ulang alik. Baby bagi kerjasama, kuat sangat dia. Depends on ur body sis. Kalau xyakin better jangan.

tu la. ada juga baca² atas body msing² la kan. harap okay je la nnti. thanks sis

saya hari tu 9week dari Selangor balik ke Kelantan Alhamdulillah xde ape² boleh jer,selalu pesan dkt suami bawak kereta slow² jer..

tu lah huhuhu

VIP Member

boleh je sis.saya dulu dari niah sarawak ke kuching sarawak 12jam pakai krta😁nak.balik ke niah lagi 12jam lagi.🤭

Thank you sis. ☺️ Saya ke tganu 4 jam lebih je. Sis lagi jauh. Semoga baik² saja nanti.

saya pernah. dri johor balik kedah. alhamdulillah baik2 ja

Yeke sis. Okay. Thank you sis. ☺️☺️

Soalan popular

Artikel Berkaitan