โœ•

5 Balas

Better check 6w keatas.. Saya buat ultrasound 8w tu pun nampak kecik sangat2.. Stay strong.. Jangan down.. Kandungan masih baru.. Bila scan memang tak berapa nampak

Doa baik2 sis insya Allah ada.. Sebab ada kawan saya dia scan 6w memang langsung tak nampak.. Dia mula lah sedih apa semua.. Lepas tu dia pergi lagi scan 10w alhamdulillah ada.. Saya doa kan semua urusan sis dipermudahkan ๐Ÿ’•

Normal awak, tapi check jugak period awak regular or irregular? Saya irregular 6w3d baru nampak yolk sac & baby too small. Masa 5w haritu zero je

Ohh baru buka implanon. Should be ok insyaAllah. Ataupun lagi 2 weeks awak try buat tvs scan mana tau nampak kantung dah masa tu ๐Ÿ’œ

Saya pun baru scan tadi 6w6d tak nampak apa lg. i feel you saya pun balik clinic terus check upt sekali lg ๐Ÿ˜… tunggu lagi 2w nak check lg

sy pon xnmpk masa 6w1d..pegi swasta pos sama..tapi doc kata dinding rahim elok tebal..cuma kantung xnampak lagi..doc suruh scan lg 2mggu..so kene tggu 8w la..so now 7w5d..harap2 nampak la kantung,janin dan heartbeat skali..doakan ye

saya pun baru jer check ultrasound, sma juga 6w tapi xnampk apa . doktor suruh dtg after 2w lagi . InshaAllah mudahan di permudahkan Aamiin

Smoga baik2 sj kn sis โœจ Risau jg tp x mau fkir ngtf.

Kalau masih below 8w boleh pergi klinik/hospital yg ada scan melalui vagina. Yg tu boleh nampak better dr ultrasound.

Soalan popular

Artikel Berkaitan