7 Balas

Sy sampai 13 weeks ni pun still muntah2. Tp tak teruk mcm 5-10weeks. Tp sbb sy pakej gastrik sekali pedih lah jugak rasa. Kadang nangis2 sbb tak tahan. Takleh lambat makan. Takleh makan mcm dulu2 melantak semua. Now banyak benda tak lalu makan demand pulak tu 😂

sama mcm saya..kerap kena gastrik..nk makan apa2 pun jd takot..kalau dh kena tu Allah...sakit sgt..duduk x blh baring x blh..dh start pedih ulu hati tu mmg sy bykkn minum air suam..risau kena angin..

Sy genap 9w harini. Masih teruk pedih ulu hati sy. Kepala pula asyik sakit & pening. Makan dh jaga , masih muntah2 dan sentiasa lapar

Sy pun baru fikir nak balik rumah mak di kampung. Tp xpasti boleh gagah naik flight ke tak risau muntah pula nnt. Sis due date bila ?

saya minggu ke 9&10 mmg alahan paling teruk. Alhamdulillah skrg dh week 12 muntah pn dh kurang. Seminggu dalam 3 kali ja muntah

Iya mmg penat sngt2 bila makan muntah tpi tak makan pun muntah. Hari2 nangis lps muntah tpi nk x nak kena kuat jgk dan x boleh stress demi baby.🥹

sama mcm saya sis, tp saya takda pulak muntah tp cuma rasa nak muntah tp tak muntah2, pening kepala kerap sangat😭

sama la saya, still ada alahan, skrg dah masuk 12 minggu still ada lagi, huhu. semoga kuat sis 💪

xde selera lansung kan nak makan

Sama sakit badan teruk

normal

sentiasa pening.. xde selera mkn

Soalan popular

Artikel Berkaitan