10 Balas

samalah due kita, tapi saya dah selamat bersalin 14/7 harini cuba buat senaman kupu-ii, ketuk ketampi, jalan itik.. saya buat masa 37 week, khamis tu 37week 5 hari dah 2cm hari ahad saya bersalin

due date sama, kena serah diri on due date kalau belum bersalin sebab gdm diet control. takde tanda nak bersalin lagi. perut je selalu mengeras.

sya due 29/7, tp doc ckp 28hb dh kena pac sbb ada gdm .. tkut nyerr kena induce..tp semlm ada cirit birit . adakah itu tanda2?. sapa sama mcm sya?

sama mcm sy.. serah diri 28hb jgk tapi belum ada tanda²

kita 28/7 due...tanda tand apun xde..perut mengeras tu ad la tp selang 10minit🤭 aii smoga dipermudahkan sgala urusan momies momiess semua

saya ada tanya Dr haritu apa maksud perut mengeras Dr kata bukan baby yg mengeras tapi otot perut yg mengeras kalau contraction yg sakit selang2 tuu

Harini sy dah 40minggu 1hari ..Due dah semalam 21/7 , tapi baby belum keluar lagi..tanda pun belum ada..

Semalam doc suruh pegi PAC, doc bagi 27/7 ni kena serah diri dah 😫 #mintasangatbabykeluarsebelumtarikhserahdiritu🥺

due samaa . tpi dh brsalin awal (08/07) 😅 dh buat mcm’ exercise tak sis ?

takpee . baby akan kluar bila dia dh ready . smoga dprmudahkan sgala urusan ye sis

samalah saya 27/7ni jumaat kena serah diri bby masih selesa duduk kat dalam

due date saya 27 26 saya kna serah diri sis

Sama la kitaaa , tanda2 tak ada tapi perut asik mengeras je

saya mommy,sama laaa mengeras Jee yg rasa skrg

semoga dipermudah

Soalan popular

Artikel Berkaitan