7 Balas

saya masa anak pertama 95kg lps bersalin jadi 82kg...perut mmg tak nampak mgdg sampai la melahirkan hahaha..klu org tgk kita pun..tgk mcm kita ni gemuk sahaja..padahal kita tgh bawak bby...saya jumpa doktr pakar Fms pun..dia tegur. saya tgk awak ni tak nampak pun macam mgdg ...saya mmpu gelak ja hahhaa

Adoi la... Xpa lah jnj baby sihat.....sy dah nampak la tp sikit ja

sama saya anak first setelah 11 thun kawen..saya 24week6days, kalau ikot due date kk.. ramai ckp xnmpk sebab berat saya 88kg..memg obes..awak scan baby boy ka girl? dan baby saya gerak betul² 20 week ke atas..tp perlahan ja...skrg masok 6 bulan rasa kerap..masa masok 24week

InsyaAllah ?? semoga Allah permudahkan untuk kita.. amin ya mujib ??

Saya obes , 25 weeks nak masuk 26 weeks lagi dua hari pun masih tak nampak perut? Bila orang yang tahu kita mengandung , tanya berapa bulan , kita jawab lah dah 6 bulan , dorang kata perut kecik?. Takpela , janji baby sihat sempurna dalam rahim kita kan?

Oo ya ka.. Setgh 28 week... Tu sy pun x pasti.. Tu sy bertanya...ok lah tq sis

sy pun berat 95+. sekarang 26week perut dh nampak n jalan pun dh macam penguin ?. cuma bahagian pusat masih belum timbul. tkpe wak. janji baby sihat.

??? tkpe lepas bersalin kita cuba turunkan berat plk. skrg ni pk anak sihat je. makan kena jaga tau. semoga kita semua dimudahkan urusan sampai la bersalin. amiinn

Tengok orang jugak dear. Tengok ketebalan perut. Kalau awak big size, munkin lambat nak nampak. Tunggu masuk 3rd trimester insyaAlllah boleh nampak dah tu.

Ook baik sis... Sy kulit perut tebai Sikit tu mungkin xnampak lg kot....bila org tanya berapa bg tau la 5 lebih dah.. Ya ka x nampak pun ???

sy pun 95kg. hehehe .dh 25week nmpk sikit je perut. perut tebal sikit. tp memang terasa kaw2 pergerakan baby.

Ooo sama la sy pun.. Sekrg gerak rasa la... Perut pun nampak dah tp sikit la.. ?....

TapFluencer

32w above. sbb berat sy 80++ pun masa ni baru nmpk.

Ya la jnj baby sihat sudah alhamdulillah... Syukur

Soalan popular

Artikel Berkaitan