✕

15 Balas

VIP Member

ye saya skg susah gila nk tdo.. dh try tinggikn bntal, letak bntal celah kaki still tak boleh tdo kadang2 sampai rasa mengah2, automatik rasa sengal2 1 bdn time tu ... apa yg sya buat saya baring kt tempat yg luas seluasnya saya depakan tangan n tarik nafas ikut step yg betul... ulang bnyk kali baru rasa mngntok tu dtg 🤭🤭

mungkin sebab baby membesar la kut which means perkembangan yang bagus la for baby. tapi ketidakselesaan masa tidur tu buat kita penat pula kan. macam saya ok je masa tidur, tapi bila bangun pagi mula rasa sakit pinggang #22minggujuga

Sy pun 22weeks, makin susah tidur pusing kiri tak kena pusing kanan pun tak kena. Dulu masa awal2 pregnant, pukul 9 dah tidur 😂 now tgok2 dah pkul 1 tak lelap2 lagi

saya kalau nak bagi lena tidur terlentang. tapi selalu kena tegur dengan suami, kena tidur mengiring. kalau tidur mengiring taklena pulak walaupun daa pakai banyak bantal.

Saya pun 20weeks pun sama. Setiap malam sebelum tidur saya minta suami tolong urut/ gosok gosok sikit belakang badan & kaki. Alhamdulillah membantu. Boleh cuba

sma sis,sy pun nak msuk 22 minggu dah.mcm2 fkiran.sakit sana sni.kdg penat btul sdh x dpt tdo tp sma jg x dpt tdo . klu tdo slalu mimpi ngeri ja😩

btl sis.. time mengandung nie sy pun slalu mimpi ngeri xkira mlm or siang.. tp lepas amalkan mandi daun bidara(21keping) setiap ari.. selawat dlm hati dgn niat berlindung dgn Allah S.W.T.. x mimpi bukan2 da skrg.. Alhamdulillah..

Sama..sy akn terlelap lepas isya.. pukul 2.00am auto burung hantu smpi kepagi. Baby pun aktif waktu tu..xnk bg mak dia tido kot 🥲

Sy pun 22weeks, makin susah tidur pusing kiri tak kena pusing kanan pun tak kena. Dulu masa awal2 pregnant, pukul 9 dah tidur 😂

samalahh saya 2hari lagi ckup 22minggu .. tengah alami sush tdo .wlupun tengah sakit kepala tetap tak bole tdo

saya pun, 21week, tidur pusing kiri pastu kanan then terlentang semua lah. badan lenguh2, sakit2, susah nak tidur.

Soalan popular

Artikel Berkaitan