36 Balas

18/5 🤭. saya nak tanya lah memandangkan kita ni akan beranak masa raya,lepas raya. masa puasa bulan 4 nnti boleh puasa ke? boleh try puasa kalau tak larat atau baby kurang gerak terus boleh buka puasa ke?. saya risau sebab first mom. so tkde pengalaman lg. nak puasa penuh tapi risau effect baby

tarikh sama dgn sya. .lagi 3bulan lagi menunggu cahaya mata pertama. .xsaba rasanya nk bau2 masam2 wangi baby. .sya pon first mom. .hrap2 lepas pada raya lah baby kluar. .raya nk makn sedap n nk jalan2 beraya dulu

kan sis.... saya pun berharap dpt jamah ketupat rendang sblm bersalin 🥰🥰

same due dgn sy..zuriat pertama selepas 10 tahun kawin..xtahu nk gambarkan perasaan tu mcm mne..bercampur aduk😊😊😊

tahniah...kita sama geng ttc.. alhamdulillah due sy 5/5 nie.. jaga diri elok2 iye

Saya sepatutnya EDD 22/05/23, tapi saya misscarriage masa 22 weeks 16/01/23 haritu. Saya melahirkan baby syurga saya secara normal, doakan saya semoga sentiasa kuat & cepat sihat🤍🤍

smga sis terus kuat,dimurahkan rezeki ank slps ni. aminnn

Saya dijangka bersalin 15mei2023, Tapi belum scan jantina baby lg. Tunggu tarikh appointment nanti, Berdebar jugak walaupun anak ke 2..sebab jarak anak sulong dan yg sekarang 6 tahun.

smga slmt bersalin nnt sis.. amin 🥰

Sy First mom jugak😍Edd saya 21 mei..tp scan gender xnmpk..baby malu..huhu semoga dipermudahkan urusan bersalin kita semua nanti..Amin.🤲

sy 19.mei baby boy..

EDD sy 11/05 sis, awal sehari dri due date sis.. apa2 pun semoga kita semua dipermudahkan segala urusan bersalin nnt. Amin... #1stTimeMom

#geng1stmom amin..🥰

VIP Member

Sy 8/5 nanti sis. Hari2 tngk progress baby. Kdg fikir takut punn ada. Moga segala urusan kita semua dipermudahkan nanti. Amin 🤲🏻

Takut nie first baby. Makin dekat due makin mcm2 timbul perasaan. Dngn overthinking, sensitif nya. Hahahaha 🤣

EDD sy awal seminggu dr sis-4/5/23 #firstbaby #babygirl🥰 moga segalanya dimudhkn utk brpuasa dn raya inshaAllah

terima kasih ats doa kalian🤲🏻🥰

sy 21.05 ank no 2 after 8 thun ank sulung sy...scan 2x ckp baby girl...alhamdulillah klo btol...dpat sepasang dh..😄🤲

amin, smga dpt girl. tntu sis rindu bau baby. harap2 saya pn girl, sb baju da bli ala2 pink🥰

Soalan popular

Artikel Berkaitan