5 Balas

sy pun tiap kali checkup mesti naik 😂 sampai nurse cakap awk mkn apa sedap sgt 🤣 skarang 3w3d 60kg dari 43kg 😭 baby skarang berat 1.03kg dah. berat naik kena minum air gula tak sangkut. bp okey hb okeyy urine okey cuma nya berat asik naik haihh 😅

sama la sis nak makan manis dah bilas dgn air masak tapi tuh la tetap naik juga hahaha tadah jela naik klinik selang sehari untuk 2minggu ni hahaha buku pun dah macam novel dah

Setiap kali checkup berat sy akn naik 1 kg + .. nurse marah sampai sy da kne minum air gula kali kedua, padahal x mkn manis sgt pon, nasi pon mkn 2x je tghri n mlm itu pon separuh je .. mungkin hormon la kot

ouh Smpai kena marah eh.. nurse saya xde LA sampai marah kalau naik berat .. saya dah lepas minum air gula yg kedua alhamdulillah xsangkut tapi tu lah naik juga berat nya hahaha dik baby tgah bahagia kot

haaa. same la.. mkn biasa2.. siap kurangkan lg.. xde gdm, mslh bp smua.. tp naik je.. tp doktor x ckp apa la.. dia suruh exercise je.. sbb kje ofis byk duduk je. tp nak exercise dia bdn sakit sgt 😆

hahaha sama LA saya sis xkeje duduk umah je hahaha bahagia si dik baby nya

bg sy normal as long as takde gdm, high bp. sy xmkn sgt tp berat naik smpai 2kg dlm 2 minggu. tapi bila on observation semua ok..berat mmg main2 dkt situ je.

jgn risau. 28w sy naik 2kg mendadak. masa 37w naik 3kg mendadak. smpai dktr nk suruh minum air gula kali ke3. tapi bby dh matang so dktr just pantai urine bp saja

Sama lah macm saya asek naik je 🤣 sampai kena dtg kk untuk cek bp n urine … nak kata mkn byk biasa2 je .. nak kata mkn manis jarang2 sekli

berat baby last scan masa 29weeks tuh ari dah 1500gram 😔

Soalan popular

Artikel Berkaitan