15 Balas

Sama date. Skrg ni dh hari² mengeras Tp tanda lain Xde lagi. Sakit pinggang , sakit arı² and sakit time nk jalan tu Mmg kuat la. Saya keluar pun pakai wheelchair skrg . Tp ni jumpa doc dh pilih utk czer . So awal la baby akan keluar . Kalau x kena Tunggu xtau Bila and final date 22/7 gak la

Thank you and semoga awak pun selamat semuanya yer ❤️🥰

Due 22 ni , perut kerap mngeras , berat bdn da x naik , balik loya lagi tapi tanda lain xda pula . Excited plus tkt biar pun da anak ke3

1st emergncy czer twin preeclampsia , 2nd pinggang sakit , 5cm bukaan bru doc pecahkan ketuban . Yg ke3 ni xtau lagi . X sabar sebab gap da 6 tahun 😂

due 24hb but kena brsalin awal 17/07 ni sbb 1st bby x smpai setahun lg (eczer) dah prgnant yg kedua and prgnt kedua ni detect gdm (on d/c)

Saya due 20 hb ni, so far sakit senggugut dan sakit belakang je.. sy berharap dapat beranak awal jugak sebab tk sabar nak jumpa baby.. huhu

sama lahhh kite pun hrp bersalin before due date ..

saya due 22/7 masih x ada tanda2,tapi Dr kt kkks dh bg tarikh jumpa Dr pakar kt hsb 4/7.. kemungkinan kena tahan wad sekali la kot

Saya due 18/7 ni . Tanda2 perut mengeras , sakit bawah tu dah ada dahh. Sakit perut macam nak membuang pon ada ni . 🤭

saya due 16.7 x de tanda2 lg harap2 bby keluar sblm kena induce,15hb nie da kena msuk wad sbb ade gdm on diet..

saya due 24 . perut kerap mngeras pstu pinggang bukan main skit . saya fistme , x sabar nk jumpa baby

Saya due date awal shri . Perut dah nmpk jatuh . Yg lain sakit2 tada kecuali ari2 je sakit 😅

Saya due 8/7 tapi masih tadak tanda baby nak keluar lagi 🥹. Kitanyaa excited nak jumpa baby 🤣

saya pun 8/7. still xde tanda jugakk

Soalan popular