5 Balas

sy 🤰ank fisrt thn lps pon sgkut jga tggi laa jga result lps mnm air gula tp doc bg mtformin 1bji pg 1bji mlm shja xda ccuk²...tp time kndgn 6bln sy just tringin nk mkn kek sikit ja trus gula naik tggi sbuh esk trs leaking n bby xdpt dslmtkn...now sy 🤰yg nom 2 pon sgkut jgk lg truk on ubt & insulated mlm pnya..dn lg bnyk cbran kli ni kna refer pkar stiap bln....hope baby nom 2 ni shat laa smpai slmt dilhirkan jan/23...amin...

Tak pasti sis, sebab takde pengalaman insulin. Tapi kawan saya dulu pernah doktor nak start insulin tapi discuss dengan doktor untuk cuba metformin dulu. Saya mengandung 2x sangkut mgtt kencing manis tapi control diet and buat bsp dari awal mengandung sampai dah nak bersalin😌

Hai saya pun baru jugak ada kencing manis . Now dah start buat bsp . Kalau ikutkan sejarah family saya , takde pun keturunan kencing manis . Saya seorang saja yang sangkut after minum air gula .

VIP Member

sy blm minum air gula lg..minggu dpn baru temujanji minum gula.. aduhh tk suka la minum air gula tu,buat pening dn loya.. smpi sy muntah nk habis kn..

sis da buat bsp test? lps buat bsp test tu akan jumpe doc.. maybe bole tny doc nnt

Soalan popular

Artikel Berkaitan