10 Balas

Alhamdulilah..saya Selamat bersalin harini pda pkul 6.55ptg… due 23/3 . Tapi contraction n sakit bawah perut… cm xbuka,, tiba Esok nye kuar darah n lendir… Baby pun sihat alhamdulilah 2.8kg… normal delivery tanpa koyak .

Sy due 10/3, tapi dh deliver 6/3. Sy makan kurma everyday, buat squat few times & turun naik tangga kt rumah. 5/3 tu sy jalan2 dekat mall tengok barang. Malam tu air ketuban pecah, pegi hospital dah 5cm..

Sy makan 3 biji, kadang lebih. Alhamdulillah bersalin normal dengan jahit sikit je, baby 3.8kg

Sama due date kita hee sy selamat bersalin 1hb haritu keluar tanda darah awal 3 hari lepas tu contraction perut mcm senguggut lepas tu pi hospital terus bersalin haritu jugak

kne serah diri pg td.. esok kne induce🤭semoga ada harapan beranak normal la esok.. smpai skrg xde tnda2 nk bersalin..

due kita sma sis sy pun belum bersalin lgi cuma ada keluar lendir putih tapi tkda darah dan perut pun tak sakit lgi

Aamiin🥰

sy due 4/3 masih sihat 😅10/3 serah diri doa kan sy semoga dipermudahkan segala urusan 😌

Saya due 8/3 and baby mmg keluar ikut due. Bnyakkan berdoa dan jgn lupa buat senaman ye

sya due 8/3 dah slamat bersalin 4hb.. semoga dipermudahkan ♥️

Semoga Allah permudahkan segala urusan sis yaa

saya doakan semoga Allah mudahkan bersalin....amiiinn

Aaminn3, terima kasih. ♥️

Soalan popular

Artikel Berkaitan