1936 Balas

Hari 6 ✨ 10/09/2023 Kerajinan pula saya sejak join peraduan sini. Sentiasa buka apps TheAsianParent, checkin apa yang patut. Sebelum itu, hai semua.. yang nampak post ini saya doakan semoga kita semua dimurahkan rezeki dan sihat selalu. 🥰❤️

Hari 5: 9/9/2023 Alhamdulillah. The Asianparent sentiasa up to date dengan isu² semasa. Tak risau lagi bila ada persoalan. Ada macam² perkongsian yang sangat bermanfaat dari pakar-pakar. Terima kasih Asianparent Malaysia 🥰 Ig: nuraqilahhamdan_

Hari 1 14/9/2023 theasianparent banyak membantu saya sepanjang kehamilan saya pertama saya. Saya dapat lihat perkembangan bayi saya dan saya juga dapat jawapan utk setiap pertanyaan saya. Apps ini telah membuatkan pregnancy journey saya mudah ❤️

Hari 1 (6 September 2023) Selamat pagi dan salam sejahtera,terima kasih kepada theAsianParent dan snapkis kerana mengadakan pertandingan nie kepada para ibu semoga ada rezeki anak saya untuk memenangi carseat percuma nie... Insyaallah amin🤲❤️

Day 3, 11/09/2023 Bismillah ❤️ Thank you the Asian Parents sbb byk bantu sy dr segi ilmu parenting yg sgt bagus, termasuk lah dgn weekly to-do-list sepanjang pregnancy ni 🤩 Semoga kita semua terus dimurahkan lagi rezeki lepas ni amin 🤲

Hari : 1 06/09/2023 Terima kasih TheAssianParent Malaysia sebab wujudkan platform ni, sangat membantu untk first mom macam saya bnyk info yang saya n husband dapat dari platform ni. Hope ada rezeki my first baby untk menang carseat. 🩷 Aminn..

HARI 1, 8/9/2023 @theasianparent Malaysia banyak membantu saya dari segi informasi-informasi yang saya perlukan bagi kandungan kali pertama saya.serta banyak membantu saya dalam menyelesaikan permasalahan yang saya hadapi. Memang terbaik 🥰

Hari 2, 07/09/23 theasianparents has brought up a good platform for parents especially moms. Lots of knowledge to gain, lots of experience to share and learn, lots of virtual friends sharing tips. Looking forward for an enjoyable parenthood life.

Hari 1:07/09/2023 Semoga ade rezeki anak...dari hari tau mengandung sampai anak lahir bulan 1 tahun ni, selalu rujuk sini perkembangan kandungan dan anak...mudah nak cari jawapan kepada pelbagai persoalan.Platform yang sangat terbaik untuk ibu²

First day 🥰 ( 6 September 2023) Thank you for everything The Asian Parent. Teach bakal first mom everything. Gather with other mom yang berpengalaman. Semoga kita boleh jadi ibu yang terbaik untuk anak masing masing. Love everyone here 🤍

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan