βœ•

1936 Balas

Day 3 : 8/9/2023 Alhamdulillah, degan adanya platform ni hari2 saya akan mengukuti perkembangan baby saya dan jugak saya, semoga mommies yang lain juga dapat menggunankan platform ini dengan baik. Semoga ada rezeki my first baby untk dapat carseat. Aminn..

Day 2 : 7/9/2023 Alhamdulillah, degan adanya platform ni hari2 saya akan mengukuti perkembangan baby saya dan jugak saya, semoga mommies yang lain juga dapat menggunankan platform ini dengan baik. Semoga ada rezeki my first baby untk dapat carseat. Aminn..

Hari 1 : 06 September 2023 ❀️ Terima kasih kepada TheAsianParent kerana membuat giveaway yang bermanfaat..semoga ada rezeki buat anak saya ❀️ apps ini sangat membantu saya untuk dapat info info dari baby dalam kandungan sampai lah sudah lahir..❀️

Hari 4, 8/9/23 THEASIANPARENT adalah platform untuksaya mencari segala rujukan. Sebagai firstime mom ianya sangat memudahkan untuk saya yg clueless taktahu apa. Perkongsian dari ibu yang lain juga menambahkan ilmu dan segala persoalan say juga terjawab πŸ₯°

Hari 1, 08 September 2023 Alhamdulillah, saya bersyukur dan sangat menyukai aplikasi ini kerana banyak membantu saya dari segi melihat perkembangan dan menghitung hari. Ini merupakan anak pertama saya dan semoga ada rezeki 🫢🏻 by the way, salam jumaat

Hari 2 (7.9.2023) Terima kasih The Asian Parents sentiasa membantu saya melihat perkembangan anak dari dalam kandungan sehinggalah selepas melahirkan .. ada track penyusuan , tidur anak yg dapat saya rekod utk jadikan simpanan dan rujukan saya πŸ˜ŠπŸ‘πŸ»

Hari 1 Check In TAP 06/09/2023 🩡🩢 Terima Kasih The Asian Parent Apps ini banyak membantu semua para ibu bapa samada melalui forum perbincangan , artikel , dan pelbagai lagi info yang bermanfaat kepada kami #Snapkis #BabyCarSeat #CheckInTAP7Hari

Hari 1 : 5/9/2023 Bismillahirrahmanirrahim, Semoga ada rezeki buat saya & anak pertama kami. Banyak benda yang saya pelajari dari Apps theAsianparent, from first day tahu pregnant, terus download apps ini untuk dapatkan maklumat2 penting & tips2 yang baik.

Hari 1: 5 September 2023 Bismillahirrahmanirrahim. Semoga ada rezeki buat anak ibu Maryam Nuwaira. Kebetulan hari ni officially 4 bulan. πŸ₯°. Follow apps ni since Maryam dlm perut lagi. Apps ni byk sgt manfaat dan byk sgt mmbantu sy utk first mom ni .

HARI 6 , 10 SEPTEMBER 2023 , AHAD HAPPY WEEKEND πŸ€— Settle semua house chores, mama boleh relax2 sambil buka app TheAsianparent baca info2 menarik & dapat new knowledge lagi harini πŸ₯°πŸ˜ semoga ada rezeki anak saya baby sofea eryna 4 bulan 🀲πŸ₯°

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan