Scan Tapi...

Sedihnya ๐Ÿ˜” sepatutnya 6w6d. Tapi scan still tak nampak. Nampak cuma size terlalu kecik macam baru 2w ๐Ÿ˜”.. Pedih rasa. Terus rasa tak nak mengharap. Risau yang lama berulang lagi. Ada tak mommy dalam ni mengalami.? Boleh share.? NEW UPDATE : hye mommy semua terima kasih atas doa dan kata semangat. Semalam 21 hb. Rezeki saya setakat di sini sahaja. 3 kali dah keguguran. Allah uji saya lagi ๐Ÿ˜Œ Insyallah saya redha, doakan saya kuat ye โค๏ธ.

Scan Tapi...
45 Balas
Tulis jawapan

cantik kantung tu bulat, nampak jelas..insyaAllah ok..dah ada baby dalam rahim puan tahniah ye..makan yg berkhasiat n kurangkan aktiviti lasak..

saya prnh scan and still tk nmpk baby,tup tup bukan rezki saya, saya cuba kuat dn hrp yg akn dtg ni adlh yg terbaik utk saya dn suami saya

sy 4weeks nampak kantung cm awk jugak.. tp sy fikir yg baik2 utk kandungan.. in shaa allah semoga awk baik2 jugak๐Ÿ˜

sama la sye 7week pun nmpk kantung jer..tunggu lg 2minggu gi Scan lg..inshaAllah semua baik2x jer..๐Ÿ˜๐Ÿ˜

VIP Member

saya scan 10w pon taknmpk pape ag, heartbeat pon takdak yg ada cuma kantung saja. 6w terlalu awl utk scan

4y ago

Sebelum ni scan 5w. Tak nampak. Dr kata awak konfirm pregnant. Rahim awak membengkak. Tapi kantung tak nampak sebab terlalu awal. Maybe ovulation saya lambat

Masa sy 4w lebih kurang besar tu jugak bulatnya. Yg penting jangan folic acid. Banyakkan minum susu.

4y ago

Hahah sorry ๐Ÿ˜‚

VIP Member

insyaallah banyak berdoa ๐Ÿฅฐ sy 4 kali dah lalui, mmg rsa down tp percaya dengan keajaiban Allah

VIP Member

masih awal lagi sis..sy first scan 8weeks pun tak nmpak lagi..alhamdulillah skrg dah 32weeks..

sye scan 12w bru nmpk..tu pun kcik lgi..alhamdulillah skrang dh 19w..mnggu dpn p scan lgi๐Ÿคญ

Awal lg la sis...kena tahu semua org xsama..ada yg awal ada yg lmbt nmpk..tahap kesuburan xsama...

4y ago

harap bergitu. Excited sangat. Bila nampak bergitu haa sendiri kecewa ๐Ÿ˜‚ padah tak dengar cakap suami jgn scan awal nanti stress ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚