65 Balas

VIP Member

Sis positif dgn Allah, anggp Allah xbg sbb ad bnda yg blum kte slsaikan.. mcm sy, hmpir 2 tahun kwen bru preggy.. suami slalu pesan “positif dgn Allah”.. sy student, jd sy fkir Allah nk sy tmpukan study.. alih2 sem3 dpt tau preggy due ngam2 cuti sem 3bulan.. smbil tu sy amalkn acid folic dn smpat mkn madu wawa zainal😊 moga rzeki utk sis dn suami

Byk kan bersabar n positif.. jgn stress jgn penat nt susah nk lekat. Rezeki masing2 beza2 ade yg cepat ade yg lambat. Hnya berdoa dan berusaha inshaAllah ade rezeki. Amalkan makan buah delima tp jgn share. Sis makan sorg saje sbb dlm byk biji2 delima tu ade biji yg plg berkat. Ni pesan mak sy. Apa2 kite usaha dan tawakkal.

VIP Member

jumpa dr untuk check kesihatan menyeluruh . jangan cakap mcm tu seolah olah sis tak redha . rezeki bukan kita boleh minta dengan cara mcm ni. maybe bukan rezeki lagi untuk sis. jangan pikir negative okay. bukan senang nak besarkan kandung,lahir,besar dan didik anak. ambil part positive ye.

Puan kalau perlukan upt strip, opk strip sy ada lebih utk bagi free. Boleh komen ye kalau nak, sy pos harini jugak. Sy pernah ttc, alhamdulillah skg rezeki dah hamil. Jd lebihan upt opk strip tu sy nk bg je pd siapa2 yg perlu. Moga ada rezeki jugak menimang cahaya mata.

Saya nkk🤗

Better jumpa dr utk tahu apa prmasalahan. Sy dlu kawen bru 5bulan tiada isi trus sy jmpa dr. Mmg sgt2 awl, tapi sy xnk tggu lama. Rupanya sy ad mslh hormon xstabil n dr nasihat utk jga diri dr segi pemakanan apa semua. Nk dkt first anniversary, alhmdllh lekat.

Sy pergi private, sbb kbiasaanya klu krajaan dorg xkn trima kes yg less than 1year of marrige.

Sbr la sis. Sy umur 29 bru nk dpt 1st baby ni skrg ni. 2 kali xde rezeki sbb gugur. InsyaAllah SABAR ITU INDAH. Doa yg baik2 utk diri. Folic acid tu start makan skrg. Allah lebih tahu bila sebenarnya kita ready utk ada zuriat. So chill je ye 😘

Saboooo..sy usaha 5thun lebh...bru nk dpt ni bila da umur 32...kun faya kun....yg penting usaha bukan mengeluh..jdual tu bukan diri sis..sbb tu x tepat...kene tahu msalah diri sis sndri..hormon ok x..tube ok x...telur ok x...sperm suami ok x...

in shaa allah sis kena ikhtiar, cuba Supplement MamoHope sye amik 2 botol alhamdulillah lekat, kalau sis berminat bole PM Sye, sbb sye daa pregnant tak bole minum lagi, sis bole whatsapp 01139883644 rasa sedap, in shaa Allah Positive 😊

Saya ada amalkan air rebusan buah zuriat. Boleh cari dekat Mahnaz Food. Alhamdulillah lepas setahun setengah berkawin.. baru dapat rezeki anak 🤲🏻 saya minum dua bulan je terus positif.. insyaAllah.. usaha dan doa banyak2

VIP Member

Positive dan teruskan berdoa sis. Apa kata sis try minum mamom hope juice? Saya ada terbaca, ada ibu2 mengandung yg dapat rezeki mengandung lepas ikhtiar minum jus ni. Semoga dipermudahkan urusan ye sis. Allahumma Aamiin 🤲🏻🤗

betul tuh, sye minum 2botol terus lekat, Alhamdulillah, sbb kita kena ikhtiar dan terus berdoa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan