Spotting 7 minggu

Pernah tak ada yg alami keluar spotting mcmni. Normal ke? #seriusnanya #ingintahu #firstbaby

Spotting 7 minggu
5 Balas
Tulis jawapan

Sis ada rasa penat ke.. Saya masa 6 weeks tu ada spotting mcm ni. Darah tak pekat.. Cair2 je cmtu la lebih kurang. Masa scan 6 weeks tak nampak. Lps tu saya scan lg masa 8 weeks Alhamdulillah ada kantung, baby pn dah nampak jantung berkelip. Saya perasan darah mcm ni keluar bila saya terlampau penat. So sis rehat la, jangan terlampau penat. Nanti keluar lagi πŸ˜…πŸ˜…

Baca lagi
2y ago

aamiin ya Mujib.. awak pun jaga diri baikΒ² πŸ€—

saya pun macam nie gak .. lasak buat keje .. malam macam tu baby keluar sendiri gugur 6 week .. 5/7 test double line .. 13/7 scan doktor kata kandungan baru .. tp alhamdulillah sekarang mengandung da 14 week ..

2y ago

amin

Sis kena refer klinik. Nanti dr akan suruh banyakkan berehat dan makan duphaston untuk bagi rahim kuat. In Shaa Allah yang baik baik saja buat sis dan baby.

2y ago

baik awak.. aamiin .. terima kasih yaa

mcm sye memula spotting 23/08. selang 4jam lepas tu bleeding makin byk. x de rzeki sye utk baby April 2023.

2y ago

sy harap xde lg la spotting ni kluar harini.. semoga awak kuat ya.. sy doakan semoga Allah kurniakan zuriat secepatnya ..

Kena refer ke klinik sis.

2y ago

baik awak.. terima kasih ya