46 Balas

Kalau dekat sbah area inanm,tkda mcm ne sis.. Masa sy bka buku tu nurse trima masa tu sy blm kwin lg. Tk lma tu sy lma tk dtg klinik lpas tu nurse tu cri sy .. Smua tmpt tk sma nurse

Btul ehheheeh nurse kat inanam sngt trbaik .. Prihatin

Eh...saya ada anak luar nikah pun boleh je buat buku pink..siap beranak apa semua kat kerajaan..pelik betul nurse awak..saya ada kawan yang islam pun boleh je dorang buat buku pink

Km area mana sis? Kalau kl and kuching dorang ok saja..boleh buat..

Sis tgl mana? Setahu saya kk tak amik port sgt pasal surat kahwin tu. Kalau ada mereka record je. Kalau takde, mrk biar kosong detail suami. Mrk pentingkan kesihatan ibu anak.

Kat miri ok je sis

VIP Member

X smua sis..sya pn dlm proses perkahwinan skarng. Sma mcm sis jga kristian msuk islam baru2 nie jga. Tp sya dpt jga buat buku pink lah..sis bkelinik di mana

adoila kk ni pn tk nk bg buka buku pink pn explain la baik2..klau 7week tu masih awal cer terangkn dgn bhemah, tk fhm juga kena awk dilayan begitu

Selalunya hospital mmg jrg yg boleh buat buku pink. Buku pink dekat klinik yg berhampiran dgn kawasan kita tinggal je boleh buat kalau kerajaan.

VIP Member

Ikut tmpt jgk sis ..sesetengah kk ok je ,Ada plk yg mulut mcm puaka ,tknk dgr penjelasan Kita ,asyik dia je yg btl.. Cuba sis buka buku kt kk tmpt lain

Btul sist.. Mcm sni sist..susah btul tmpt sy sni sist

It's okay girl, slow2 OK, urus stu2.. In sya Allah,allah akan bantu... Awak tgh usaha Allah tau, sabar OK... Be positive 😘💓

VIP Member

takpe jngn stress. buku pink biar dlu. settlekan kursus khwin dn segalanya. untuk check perkembangan baby buat dlu di swasta.

Ada tanya sebab x blh buka buku pink? Ada kkia yg nk atas 8w baru buka buku pink...klu awal kadang kkia x nak buka...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan