23 weeks

23 weeks and selalu nak tido je ??? cepat sangat mengantuk ? apa nak buat ?

87 Balas
Tulis jawapan

23 kena jaga dah sis tdr.. Awal pagi bgn tgh hari tdr la .. Buat kerja yg tk berat2 klu asik tdr je tkt badan sakit2 dan lemau2 nnt jadi malas. Kita bgn pagi nan buat kerja sikit2 pun bole mmudhkan kita brsalin.. Sy pun baru 15w .

sama! saya dahlah malam tak boleh tidur, baring kiri tak kena, kanan tak kena. semualah tak kena gaya. pastu lepas subuh, eh layuuu je mata πŸ˜‚ so sekarang waktu tidur saya adalah 7 pagi - 11 pagi πŸ˜‚ husband dah hashtag redho.

Sama sy pun suka tidur, ada time tu tengah meeting boleh terlelap, org panggil bru terjaga, ya ampunnnn malu aih. Tp ngntuk dia bukan boleh ditahan2, mmg mana letak kepala je, confirm tido.

Saya awal pregnancy mmg kuat mengantuk, rasa cpt pnt.. Malas nak buat keje.. Skrg dah 23 w 4 d so far okaylaa.. Kalau byk buat keje cpt mengantuk tu biasa la sbb kita bawak baby kan...

2y ago

mcm nak rasa tidur lena ya? saya dah start xblh tdur lena.πŸ˜…

ye betul sama la dgn saya.. terbaring kejap pon terus tertidur..halnya tidur mcm tak igt bangun.pastu sakit2 badan lepas bangun.bila ngadu sakit2 badan orang ckp tu la tidur je..πŸ˜‚πŸ˜‚

saya pun ngantuk tahap takleh bawak bincang.. dua tiga hari ni ngantuk lepas sahur.. malas betol nak pegi keje.. tengahari kalau tido mesti deep sleep..bukan nap lagi dah..

just make sure to get ample of rest and try to do light exercises! a healthy balanced diet is important too for everyone - pregnant or not :) stay safe and stay healthy!

samalah...aysik nak tido je.... risau badan NaikπŸ˜ͺπŸ˜ͺπŸ˜ͺπŸ˜ͺ

saye pun same.. pantang letak kepala dekat bantal mesti terlelap..

Apa lagi tdo je lah.penat rehat..apa susah..xpayah pk byk.😁

2y ago

tp bila duduk ngn mertua n ipar skali ni mcm hurmmmm...